تبلیغات
گروه حسابداری و خدمات مالی - استانداردهای حسابداری دولتی
گروه حسابداری و خدمات مالی
بسم الله الرحمن الرحیم

با یکبار همکاری با گروه ما طعم متفاوتی از حسابداری و کارایی های آن را خواهید چشید و با خیالی آسوده تر و اطمینان بیشتر به تجارت خود ادامه خواهید


مرتبه
تاریخ : جمعه 5 خرداد 1391

کمیته تدوین استانداردهای حسابداری دولتی با مشارکت دیوان محاسبات، معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری، معاونت هزینه وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان حسابرسی در مرداد ماه 1388 تشکیل شده است. هدف این کمیته، تدوین استانداردهای حسابداری بخش عمومی برای ایجاد تحول اساسی در نظام گزارشگری مالی بخش عمومی به ویژه دولت می‌باشد.

این کمیته برای تدوین استانداردهای هماهنگ و با کیفیت بالا ،نسخه‌ای از پیش‌نویس مفاهیم نظری و استانداردهای حسابداری دولتی رابرای استفاده از نظرات عموم منتشر نموده است و اعلام کرده است که در این مرحله از کار، مشارکت در نظرخواهی نقش بسیار تعیین‌کننده‌ای بر جهت‌گیری و سیاستهای اساسی تدوین استانداردهای حسابداری بخش عمومی دارد.

از طریق لینک زیر می توانید پیش نویس استانداردهای حسابداری دولتی را دانلود نمایید :

پیش نویس استانداردهای حسابداری دولتی

طبقه بندی: حسابداری دولتی، 
ارسال توسط پیمان صابری زوارم
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
چه مطالبی بیشتر در وبلاگ قرار بگیرد؟


صفحات جانبی
سایتهای مفید
خواندنی
كوروش كبیر: سه چیز را با احتیاط بردار:قدم,قلم,قسم سه چیز را پاك نگه دار: جسم,لباس,خیال. از سه چیزكار بگیر:عقل,همت,صبر از سه چیز خود را دور نگه دار:افسوس,فریاد ,نفرین. سه چیز را آلوده نكن:قلب,زبان,چشم اما سه چیز را هیچ گاه فراموش نكن:خدا,مرگ,دوست.
ارتباط با مدیر سایت
آدرس ایمیل ما: HesabPardazan.Amin@gmail.com HesabPardazan@yahoo.com ارسال مستقیم پیام به ایمیل مدیریت
مطالب خواندنی